Kamp tatili yapmak deyince akla artık sadece çadır kampları gelmiyor. Büyüleyici ve kamp kelimelerinin birleşmesiyle oluşan “Glamping Kamp” gerçekten kelime anlamını yansıtan büyüleyici glamping çadır olarak karşımıza çıkıyor. Glamping otel işletmecileri birbirinden güzel kamping alanı içerisinde doğayla bütünleşen mekanlar yaratıyorlar. Klasik tatilden sıkılıp yeni yerler peşinde olanların glamping ile tanışması gerekiyor. Romantik ve sakin bir ambiyans içerisinde lüks ve konfordan ödün vermek istemeyenler için şahane seçenekler var. İnsan oldukça değişik ve muhteşem glamping çadır ev konsepti içerisinden seçim yapmakta zorlanıyor. Genellikle jeodezik kubbe yapılar ve ahşap kulübelerden oluşan suitler muazzam bir glamping deneyimi yaşatmak için misafirlerini bekliyor. Bir tatil kaçamağı planlıyor ve son zamanlarda artan trende sahip glamping deneyimi yaşamak istiyorsanız Türkiye’de en iyi glamping yerlerini ele aldığımız yazımıza göz atabilirsiniz:

Sapanca Dome

Sapanca Dome,  Sapanca’da şehir merkezinde çevreden izole olacağınız göl ve vadi manzarası eşliğinde birbirinden farklı 6 konseptiyle Sapanca Dome konuklarına hem bohem hem de konforlu bir glamping deneyimi sunuyor.

Kabak Dome

Kabak Dome, Kabak Koyu ve orman manzarasında jakuzinizde keyif yaparken dünyadan uzaklaşacağınız bir glamping deneyimi sunuyor.

Kabak FreeDome

Kabak FreeDome Fethiye Kabak’ta lüks ve kampı sentezleyen en iyi glamping kamp deneyimlerinden birini sunar.

Le Chic Fethiye

Ege atmosferi eşliğinde romantik bir glamping deneyimi sunan Le Chic Fethiye konukları için ince düşünülmüş detayları ile göz dolduruyor.

Hypnos Sapanca

Hypnos Sapanca Sapanca Gölü’nde yürüyüş yaparken hayattan izole olmanızı sağlayacak güzel glamping tesislerinden biridir.