triDOMES markası Kara Savunma Sistemleri A.Ş. ve ICOSA Systems çözüm ortaklığı ile oluşturulmuştur. Savunma sanayi, doğa sporları, mühendislik ve Jeodezik kubbe (dome yapı) alanlarında yaklaşık 15 yıldır faaliyet göstermekte olan grubumuz son yıllarda artan talepler doğrultusunda “glamping” amacı ile kullanılmak üzere ahşap taşıyıcı sistemine sahip, doğa ile uyumlu dome çadırlar üretmek adına triDOMES markasını oluşturmuştur. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tübitak, Decathlon, Konya Büyük Şehir Belediyesi ve pek çok glamping tesisine, 110 m çap 4500 m2 yüzey alanından 3,5 m çap 9 m2 yüzey alanına kadar çok farklı ebatlarda dome yapısı tasarlayıp üretmiş olan grubumuz uzman mühendis ve tasarımcı kadroları ile sizlere hizmet vermektedir.
 
g2
g1

triDOMES

AYRICALIKLARI

Tüm Dünya’da Kurulum

Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde kurulum yapabiliyoruz. İhtiyaçlarınız hızlıca projelendirilir, dome’lar kısa sürede üretilir ve kurulumu yapılır. Siparişinizi geçin, ve birkaç hafta içinde hayalinizdeki tesise sahip olun.

Özelleştirilebilir

Standart boyutlar dışında istediğiniz büyüklükte dome tasarlayabiliriz. Mevcut tasarımlar talepleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir. İki seviyeden oluşan izolasyon seçeneği eklenebilir. Şeffaf bölümler ısıcam yapılabilir.

7 Farklı Boyut Seçeneği

Seri üretilen 7 modelimiz vardır. Bu modellerin izolasyonlu ve ısıcamlı versiyonları da vardır. Özel talepler doğrultusunda daha büyük jeodezik kubbeler yapabilmekteyiz.

Farklı iklim…

Ülkemiz iklim koşullarına uygundur. Soba, şömine veya klima kullanımına uygundur. Sert iklimler için izolasyon seçenekleri vardır. “triDOMES trix isolation” sistemi ile 6 katmandan ve 2 seviyeden oluşan özel bir yalıtım uygulaması yapılabilmektedir.

Dayanıklı Yapı

Patentli bağlatı noktaları ve özel tasarımı sayesinde çadır üzerinde birikecek karın ağırlığına, ve sert rüzgarlara karşı dayanlıklıdır.

Ekonomik Çözüm

En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen triDOMES glamping çadırları kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlıdır. Hayalinizdeki tesise veya Dome çadıra çok düşük bütçelerle sahip olabilirsiniz.

Sertifikalı

Üretimde doğaya minimum etki, maksimum uyum sağlayacak malzemeler tercih edilmektedir. Işık geçirmeyen (blackout), UV korumalı, alev yürümez ve su geçirmez branda kumaşı, kaliteli ve ithal ahşap ve metal malzemeler kullanılmaktadır.

Kolay Bakım

triDOMES Dome Kubbe çadırlar herhangi bir büyük bakım gerektirmez. Tüm ahşap parçalar UV ışınlarına dayanıklıdır ve basınçlı su ile yıkanabilir.